eGo AIO 1500 Mah

Joyetech eGo AIO Elektronik Sigara Seti

eGo AIO Ürün Açıklaması


Joyetech eGo AIO, all-in-one Tarzı Olan bu Model, 2 ml Likit Kapasitesi İle En İyi Anti-Sızıntı Yapı Hizmeti Sunar. Çocuk Emniyeti İçin Kilit Sistemi Bulunmaktadır, Basınç Büküm Tankı ve Güç Kaynağı Beş Tıklama Nefes Çekim Düğmesinin Kapağı. Stoklarımızda Birkaç Rengi Bulunmaktadır, Ama Moda Olan ve Yedi Renk Gösterge Işığı. Sadeliği ve Verimlilik Cihaz Oldukça Popüler ve Benzersiz Kılar.

Gerçekten İlk Olanı Joyetech eGo AIO Set, Gerçekleştirdiği Kadar Muhteşem Görünen Hepsi Birarada Stilde Bulunuyor. EGo AIO'nun Hepsi Birarada Stiliyle, Tank ve 1500 mAh Pil, Kesintisiz Bir Görünüm Elde Etmek İçin Bir Araya Getirildi. Yenilikçi Sızıntı Önleyici Yapılar Benzersiz Tasarımı İle Sıfır Sızdıran bu Cihaz Kullanıcılara Rahat Pratik ve Kolaycı Bir Kullanım İmkanı Sunar.

Joyetech eGo AIO 1500 Mah Kullanışlı Bir Üst Doldurma Yöntemi, Kullanıcının 2 mL'lik Tankı kolaylıkla doldurmasına imkan tanır ve maksimum dolum hattı, tankın camındaki maksimum doldurma çizgisi veya ünitenin sekonder renginin tasarımı ile gösterilir.

Joyetech eGo AIO Elektronik Sigara, renklere (kırmızı, sarı, yeşil, mavi, indigo, beyaz, mor) geniş bir yelpazede görüntülenmesi için kontrol edilebilen, tanka bir gösterişli LED ışığı ekledi. Bir çocuk kilidi ve beş düğmeye basma akünün harekete geçirilmesi ile donatılmış püskürtücüyle eGo AIO, cihazın kullanıcının elinden çıkması durumunda ultra güvenli bir cihaz olarak kanıtlanmaktadır. Gizli ayarlanabilen hava akışı, kağıtların tercih edilen çekilişiyle girmesi için ünitenin üst kısmında da bulunmaktadır. Ayarlanabilir hava akışının üstünde, damla ucu pürüzsüz ve kontrollü bir çekme için spiral bir yapı ile tasarlanmıştır. Basit ve düzenli tasarımı ile birlikte AIO, mikro USB ile kolayca şarj edilir.

Paket İçeriği:

1 * eGo AIO pil

2 * BF SS316-0.6ohm

1 * eGo AIO ağızlık

1 * USB kablosu

1 * Hızlı Başlangıç ​​Kartı

Ürün Parametreleri:

Boyutlar: 4-3 / 4 L x 3/4 D (İpucu de dahil olmak üzere)
19 mm Çap
Hepsi Birarada Tasarımı
Yeni başlayanlar için mükemmeldir
Basit Tek Düğmeli Tasarım
2 ml Likit Kapasitesi
1500 mAh Pil Kapasitesi
Cubis Sızıntı Dayanıklı Cup Tasarımından Yararlanıyor
En dolu
7 Gösterge Açık Renk arasından seçim yapın
Ayarlanabilir Hava Debisi Vana
Micro USB ile şarj edildi
Aşırı Yük Koruması
Aşırı Akım Koruması
Aşırı deşarj Koruma

Renk: Siyah Beyaz, Siyah Gri, Siyah, Gümüş

eGo AIO Elektronik Sigara

eGo AIO Fiyat


All-In-ONE Stil eGo AIO kullanımı oldukça uygundur içine sokulur atomizer, all-in-one stil uygular. o güçlü minyon gerçi ama yeterince büyük buhar üretmek için.

Joyetech eGo AIO 1500 Mahse-

c

Çocuk Kilidi Güvenliğini Sağlamak için bir vida ya da atomizer kapağını açmak için 
kapağı basmanız gerekir ki atomizör kap çocuk kilidi ile donatılmıştır.

eGo AIO Silver


Çift Devre Koruması eGo AIO aşırı şarj genel pil koruması gerçekleştirerek, batarya koruma devresi sisteminin iki set uygular, akım ve aşırı deşarj önce AIO daha gelişmiş ve güvenilir kılar.

eGo AIO Coil


Spiral Yapısı Ağızlığı takılı sarmal yapı ağızlık ağız inhale için daha yararlı olduğunu ve daha güvenlidir.

eGo AIO Yedek Parça

eGo AIO Satın AL e-sigara


Standart Kit ve Kolay Paket Standart kiti ve Kolay paketi: eGo AIO size paketin iki form sunar. standart kit, arkadaşlar için hediye güzel bir seçimdir ve kolay bir paket daha rahat ve tercihinize için daha ekonomiktir.

eGo AIO Türkiye

Sizin Rengini Seç Güç kapalı durumda, uzun basın yangın butonuna ışığı işaret 
veya renk arasında geçiş kapatmak için Kırmızı, sarı, yeşil, mavi, çivit, beyaz ya da mor.
           

eGo AIO inceleme

Likit suyu dolum  Daha sonra, atomizör kapağını açınız doğrudan 
bombeli yuvaya sıvı enjekte etmek için kapağı basın.

eGo AIO istanbul


NOT: birleştirmem doldurmayın etmeyiniz zaman taşmasını önlemek için 1.In sırası. hangi takip resme bakabilirsiniz

eGo AIO


2. kuru yanık önlemek için ilk kullanımdan önce atomizer kafasına e-suyu birkaç damla damla edin.


Hava Girişi Ayar atomizör kapağı saat yönünde dönen halka ya da saat yönünün tersine hava akışını ayarlamak için. Her iki işaret birbirleri ile eşleştiğinde hava girişi büyük olacaktır. sola 90 derece döndürmek veya sağ minimum hava girişi ulaşacaktır.

eGo AIO Kaç Para


Doldurma USB kablosuyla: (DC 5V çıkış) Sadece bir bilgisayar veya bir duvar adaptörü ile bağlayarak eGo AIO şarj edin. tam şarj olduğunda, düğmesi ışığı sönecektir.

eGo AIO Atomizer